Výměna provozních kapalin

Pravidelné vyměňování provozních kapalin je nezbytně nutné pro provoz vašeho vozidla. Zanedbáním výměny provozní kapaliny, můžete způsobit svému vozidlu nevratné závady. Pokud si nejste jistý, zda je potřeba vyměnit provozní kapalinu, nebo Vaše auto už potřebuje výměnu, obraťte se na nás a my Vám zkontrolujeme stav provozních kapalin, případně provedeme jejich výměnu.

 

Výměna brzdové kapaliny

Výměna brzdové kapaliny by měla být prováděna v intervalu jednou za 24 měsíců. Speciálním testovacím zařízením změříme kvalitu brzdové kapaliny. Vyměníme či doplníme Vám kapalinu takových parametrů, která je pro provoz Vašeho vozidla schválena. Díky odbornému doplnění předcházíme neočekávaným poruchám.

 

Výměna oleje

Počtem ujetých kilometrů se olej postupně opotřebovává. Z tohoto důvodu je nutná výměna oleje. Kdy je čas na výměnu oleje si musí hlídat každý sám, neboť jednotliví výrobci automobilů stanovují různé limity. Mnoho řidičů vybírá motorové oleje do svých vozů, aniž ví, co jejich vůz skutečně potřebuje. Motorové oleje existují v různých specifikacích, podle druhu motoru. Proto doplňování nevhodných maziv do převodovky a servořízení, ponechávání starých olejových filtrů, nedodržení intervalů výměny způsobí poškození motoru, poškození převodovky, poškození servořízení a snížení výkonu motoru.

Naše služby