Podporujeme


 

Stejně tak, jak roste naše společnost, roste i společenská odpovědnost dopřát ostatním malou podporu ve formě sponzorských darů.


 

Dětské centrum Chocerady dříve Strančice

Dětské centrum Strančice (dříve Dětský domov), příspěvková organizace, je zdravotnické zařízení, jemuž je zřizovatelem Krajský úřad Středočeského kraje.
www.detskecentrumchocerady.cz

 

Nadace VIA

Nadace rozvíjí komunitní život a filantropii. Ročně podpoří stovky projektů aktivních lidí, kteří mění své okolí a tvoří tím základy demokratické společnosti. Rozhodli jsme se i my pomoci a přispěli.

 

SK Benešov z.s.

…i my fandíme fotbalu, pomáháme pěstovat lásku ke sportu a podporujeme fair play.

 

ZŠ Bystřice

Sportovní soutěž ve skoku vysokém Bystřická laťka pořádali žáci Základní školy Bystřice a my je podpořili poukazy na sportovní vybavení.

 

ISŠT Benešov

Vzdělání v oboru elektro je základ života, a proto dlouhodobě finančně podporujeme Integrovanou střední školou technickou a nabízíme praxi studentům.

 

Spolek Líšeňáček, z.s.

Spolek Líšeňáček je tvořivá parta lidí, která v Líšně pořádá kulturní a společenské akce pro široké okolí. Pravidelně podporujeme letní Rockové odpoledne.

 

Spolek Mateřské centrum MOTÝLEK, Týnec nad Sázavou

Mateřské centrum Motýlek je občanským sdružením, které si klade za cíl vytvořit přátelské a otevřené prostředí zejména pro maminky s předškolními dětmi, vítáni jsou však všichni, kdo mají chuť podílet se na různorodých aktivitách pro rodinu v místní občanské komunitě.

 

Město Bystřice

O prvním vánočním adventu se nám povedlo předat dárek v podobě osvětlení kostela svatého Šimona a Judy.

A mnoho dalších…