Tažná zařízení

Nevíte si rady s výběrem tažného zařízení? Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodného typu tažného zařízení včetně elektroinstalace. Nabízíme širokou škálu závěsů na osobní, dodávková i nákladní vozidla jak od tuzemských, tak renomovaných zahraničních výrobců. Montáže tažných zařízení mohou provádět pouze odborné servisy certifikované pro montáž tažných zařízení. Takový servis vždy potvrdí provedenou montáž do záručního a typového listu tažného zařízení, který obdrží majitel vozu.

Tažné zařízení je bezpečnostní díl, proto nabízíme pouze kvalitní atestované produkty ověřených výrobců. Výhodou pro Vás je přesná montáž na připravené úchytné body na karoserii a dlouhá životnost. Po montáži tažného zařízení od nás získáte potvrzení, se kterým pouze navštívíte příslušný městský úřad a tažné zařízení Vám bude do TP dopsáno. V případě zájmu za Vás zajistíme zapsání tažného zařízení do TP.

 

Typy tažných zařízení:

 

Pevné systémy – tažná zařízení s pevným uchycením kulového čepu

 

Automatické a poloautomatické systémy –  kouli tažného zařízení u těchto systémů lze demontovat i bez použití nářadí

 

Elektropřípojky –  součástí nabídky tažných zařízení jsou typové elektropřípojky pro spojení s přívěsem, které jsou vyvinuty v souladu s nejmodernější automobilovou technikou

Naše služby