Výměna autoskel

Provádíme demontáž, montáž a prodej čelních, bočních a vyhřívaných skel na osobní, dodávková a nákladní vozidla, dále pak traktory a mechanizace. Opravy, prodej a montáže autoskla originální kvality. Při pojistné události Vám namontujeme čelní sklo ZDARMA.

 

Většina moderních autoskel je vlepena do karoserie pomocí speciálního lepidla na autoskla. Při demontáži je nutné mechanické vyříznutí starého skla pneumatickým nožem a speciální strunou. Následně očistíme karoserii od zbytků lepidla a vlepíme nové sklo.

 

Vaše autosklo vyměníme zdarma v případě:

 

1) PŘIPOJIŠTĚNÍ AUTOSKLA

2) Z POVINNÉHO RUČENÍ VINÍKA

 

Pokud je pojistná událost zcela likvidní, fakturujeme výměnu přímo pojišťovně.

 

V současné době nabízíme tyto služby:

  • prodej a distribuce autoskel
  • demontáž autoskel
  • montáž autoskel
  • hlášení pojistných událostí
  • pomoc klientům pojišťoven
  • řešení pojistných událostí (při splnění pojistných podmínek)
 

K výměně autoskel máme k dispozici širokou škálu čelních, bočních a zadních autoskel v originální kvalitě.

Dokážeme si poradit s malým i větším poškozením.

 

Nejčastější závada při neodborně provedené výměně čelního autoskla:

 

  • při mechanickém vyřezávání čelního skla dojde k poškození bočních sloupků a hrany střechy. Toto poškození se projeví cca po roce korozí v místě poškození laku. Koroze je viditelná až v pokročilém stádiu, protože po celou dobu je kryta lištou nebo gumou. Bohužel se s tímto problémem setkáváme celkem často a není výjimkou, že tři roky stará Škoda Octavia má viditelnou korozi střechy nad čelním sklem.

Pozor si na tento problém dejte při výměně čelního skla na Vašem vozu a při koupi ojetého vozu. Případná oprava je finančně nákladná a vyžaduje demontáž čelního skla, které se ve většině případů poškodí a je nutné vlepit nové. Následně od rezivění, častokrát nahrazení zkorodovaného plechu, lakování poškozených částí a vlepení nového čelního skla.

 

U nás se Vám tento problém nestane. Svěřte svůj vůz do rukou odborníků.

 

Naše služby