Ochranné nástřiky spodků a dutin

Provedeme kompletní ošetření podvozkukaroserie a dutin Vašeho vozidla ochranným nástřikem. Ochranné nástřiky spodků provádíme u osobních, dodávkových, lehkých užitkovýchnákladních automobilů.

Před aplikací je vhodné navštívit s autem myčku a nechat umýt karoserii včetně podvozku. Následně provedeme odborné očištění podvozku a spodní části karoserie tlakovou vodou a podvozek ručně dočistíme. Po umytí naneseme na suchý povrch spodní části vozidla vrstvu ochranného přípravku. Nástřik provádíme ve více vrstvách, záleží na individuálním požadavku zákazníka.

 

Po aplikace je nutné, aby nástřik řádně zaschl a byla tak zajištěna jeho dostatečná životnost. Tento postup Vám zajistí optimální a dlouhodobou ochranu podvozkukaroserie Vašeho automobilu.

 

Ochranný nástřik podvozku a dutin provádíme kvalitními a vyzkoušenými přípravky a vosky, které mají vysoký antikorozní účinek. Nástřik doporučujeme u nových vozidel a vozidel po karosářských opravách. Provedený nástřik je vhodné jednou ročně zkontrolovat, např. při výměně motorového oleje a v případě potřeby obnovit.

Nejvhodnějším obdobím pro aplikaci ochranného nástřiku podvozku a karoserie je období od jara do podzimu, zejména pak čas před zimou. Vaše vozidlo pak bude chráněno v době, kdy je vystaveno extrémním vlivům, jako je sůl, od-létavý posypový materiál, dlouhodobá vlhkost, mráz a velké teplotní změny.

Naše auto